«1...209210211212213...217»

Felhasználó
5 éve
Azért nem kell irigykedni mert én tudok játszani :P

Legutóbb szerkesztve SWAT_ által.

[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
5 éve
Azért nem kell irigykedni mert én tudok játszani :P
385.png
wait a minute

Legutóbb szerkesztve Yeti által.


Felhasználó
5 éve
avatar.jpg
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
5 éve
Csinálhatnánk egy korcsolya versenyt amíg ilyen hidegek vannak és nem olvad el a jég!
Ma Bujdival ki is próbáltuk.
A lényeg hogy Portnál goo-ra indulunk körbe kell korizni a szigetet és ugyanott a cél. Természetesen előbb kell körbeérni mindenkinél és fel kell menni mólóra nem csak nekicsapódni.
Egy szabályt azért kitaláltunk hogy nem lehet a sarkokon szárazföldet érni, homokra futni hogy lefékezzen az ember és ne csússzon túl. Igaz bent az öbölben befelé ha nem tudja az ívet fel tud futni a stick, de mondjuk akkor a hídon túl nem lehetne. Vagy lehet mindenhol azt annyi. Ki kell próbálni mennyi előnyhöz lehet vele jutni és eldöntjük lehessen vagy nem.
Célszerű egy csapatban lenni hogy 1 fő aki indít lássa mindenki nevét ha véletlen többen vannak.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Hello!

Pár napja írtam a korcsolyaversenyről.
Igaz semmi konkrétum nem volt, de visszajelzés sem érkezett hogy valakit érdekelne.
Bujdival és Was-al már élesben is próbáltuk és szerintem jó szórakozás lenne !
Legyen egy klánon belüli verseny valamelyik nap és a legjobban teljesítő x fővel kihívunk egy másik klánt, mondjuk SEC-et. Más klán nem nagyon van akiben látok aktivitást.Persze az is lehet hogy mindenki megy a versenyre de azért a legjobbat kitesszük a klánlapra, vagy egyéb jutalomban részesítjük. Mittomén egy Ferrari vagy valami egyéb világ körüli utazás stb....
3x 1kör-t megyünk és pontozzuk a befutókat aki a 3 kör alatt a legtöbb pontot szedi össze természetesen az nyer.
Igazán a verseny semmi extra kikötőből indulunk goo-ra mindenki ráveti magát a jégre az öbölből kifutva egy balos kanyart vesz és megpróbál nem a végtelenbe eltévelyegni hanem visszatérni a kiinduló pontra minél előbb. Persze ez nem azt jelenti hogy félúton ír egy: /portwar-t. Lehet hívok valakit aki indít és írja ki mászik fel sorban vissza a kikötőbe. Mert hogy a befutó az nem elég hogy becsapodsz a falba hanem a kiinduló pontra kell visszamenni.
Kérek visszajelzéseket kit érdekel a dolog ha leszünk elegen akár holnap megejtjük a versenyt ha nem akkor jövő héten valamikor.
Kb 3 perc egy kör az egészet le tudjuk zavarni 15-20 perc alatt nem sok az egész ennyi beleférhet mindenkinek. Amúgy is elég pangó volt ez a hét valamivel feldobnánk kicsit.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
A csatatéren 8 feltöltőállomás került elhelyezésre, ahova belépve feltölti a játékos elhalálozás nelküli killjeit (és saját életével is áldozatot mutat).
535Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Pantheon
467Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Alcomp
342Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Piramis
565Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Portal
796Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Raktár IDB
533Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Klánbázis
194Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Delta B-C
429Stickman_Warfare_2019_tn._tn.jpg
Híd-Apartment-Fantasy
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Azt hittem majd nem veszi észre senki a kakukktojást de Was-ra rákérdeztem és látta!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Nem elfelejteni! Még van hely a holnapi koriversenyre szombat 18 órakor kikötő!
Igazán a verseny semmi extra, a kikötőből indulunk goo-ra mindenki ráveti magát a jégre az öbölből kicsúszva egy balos kanyart vesz és megpróbál nem a végtelenbe eltévelyegni hanem a főszigetet megkerülve visszatérni a kiinduló pontra minél előbb.
A díjakat személyesen Banán adja át! A fődíj Banán élete!
( 1 db freekill)
A verseny után Banit lelőheti aki először ért célba!
A pontos címét majd privátban megírom a győztesnek, mert hát a személyiségi jogok miatt adatvédelmi szempontból aggályos lenne ide kitenni.

r48e32rg02ltl19kc1us.jpg

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
A felajánlásodból, két fős olaszországi utazást elfogadnék, mint nyeremény! :)

Felhasználó
5 éve
A főnyeremény már nem is elég? A második díjnak egy ilyen Italy utazás lenne ott állna mindenki az öböl bejáratánál, amíg nem jönne 1 pszichopata hogy elsőnek bemenjen a célba!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...209210211212213...217»